Продаються
По запиту
Property 46061 photo 1
Property 46061 photo 2
Property 46061 photo 3
Property 46061 photo 4
Property 46061 photo 5
Property 46061 photo 6
Property 46061 photo 7
Property 46061 photo 8
Property 46061 photo 9
Property 46061 photo 10
Property 46061 photo 11

Деталі

  • Рік будівництва: 1964
  • Рік реновації: 2018
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 150 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 90 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати, одного санвузла, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
335 000 € 4785 €/m²
  • Код об'єкта 65297
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
280 000 € 4179 €/m²
  • Код об'єкта 65299
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
295 000 € 4402 €/m²
  • Код об'єкта 65303
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
300 000 € 4477 €/m²
  • Код об'єкта 65304
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
300 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 65306
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
170 000 € 4146 €/m²
  • Код об'єкта 65308
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
180 000 € 4390 €/m²
  • Код об'єкта 65309
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
185 000 € 4512 €/m²
  • Код об'єкта 65311
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 5744 €/m²
  • Код об'єкта 65317
  • Площа 47 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 7941 €/m²
  • Код об'єкта 65319
  • Площа 34 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку