Продаж - Квартира 302 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака
975 000 €
3228 €/m²
  • Код об'єкта 46122
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 302 m²
  • Регіон Ларнака
  • Місце Ларнака (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 302 кв.м В Ларнаке У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування