Продаж - Квартира 304 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
877 000 €
2885 €/m²
Property 50531 photo 1
Property 50531 photo 2
Property 50531 photo 3
Property 50531 photo 4
Property 50531 photo 5
Property 50531 photo 6
Property 50531 photo 7
Property 50531 photo 8
Property 50531 photo 9
Property 50531 photo 10
  • Код об'єкта 50531
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 304 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Рік будівництва: 2022
  • Кількість кімнат: 4
  • Відстань від моря: 400 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 304 кв.м В Лимассоле Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування