Продаються
Property 48755 photo 1
Property 48755 photo 2
Property 48755 photo 3
Property 48755 photo 4
Property 48755 photo 5

Деталі

  • Рік будівництва: 2022
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 250 m
  • Відстань до аеропорту: 13 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Access for people with special needs

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 78 кв.м в СалонікахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
250 000 € 3676 €/m²
  • Код об'єкта 65003
  • Площа 68 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
265 000 € 3840 €/m²
  • Код об'єкта 65005
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
140 000 € 3888 €/m²
  • Код об'єкта 65006
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
148 000 € 2276 €/m²
  • Код об'єкта 65018
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
160 000 € 2285 €/m²
  • Код об'єкта 65023
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 4202 €/m²
  • Код об'єкта 65070
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
450 000 € 3284 €/m²
  • Код об'єкта 65072
  • Площа 137 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
480 000 € 3478 €/m²
  • Код об'єкта 65073
  • Площа 138 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
210 000 € 2258 €/m²
  • Код об'єкта 65078
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 3
Оренда
від 500 € /на місяць 8 €/m²
  • Код об'єкта 65105
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку