2 200 000 €
6769 €/m²
Property 49126 photo 1
Property 49126 photo 2
Property 49126 photo 3
Property 49126 photo 4
Property 49126 photo 5

Деталі

  • Річних: 2,73%
  • Рік будівництва: 1930
  • Відстань від моря: 8500 m
  • Відстань до аеропорту: 1 km

Опис

Продається будівля площею 325 кв.м в Афінах.будівля розташований на один рівнях. Нерухомість продається з меблями.

Розташування