Property 63887 photo 1
Property 63887 photo 2
Property 63887 photo 3
Property 63887 photo 4
Property 63887 photo 5
Property 63887 photo 6
Property 63887 photo 7
Property 63887 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 1999
  • Опалення: дизель
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 9
  • Відстань від моря: 7800 m
  • Відстань до аеропорту: 24 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Access for people with special needs
  • Подвійне скління
  • Гараж

Опис

Продається будівля площею 1491 кв.м в Афінах.будівля розташований на9 рівнях. Підвал складається з Перший поверх складається з Другий поверх складається з Третій поверх складається з Четвертий поверх складається з П'ятий поверх складається з Шостий поверх складається з Сьомий поверх складається з Восьмий поверх складається з У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься гараж.

Продаж
3 500 000 € 4748 €/m²
  • Код об'єкта 41172
  • Площа 737 m²
  • Відстань до моря 17000 m
Продаж
2 300 000 € 2300 €/m²
  • Код об'єкта 45087
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
2 920 000 € 4576 €/m²
  • Код об'єкта 60112
  • Площа 638 m²
  • Відстань до моря 15 m
Продаж
2 200 000 € 6769 €/m²
  • Код об'єкта 49126
  • Площа 325 m²
  • Відстань до моря 8500 m
Продаж
2 250 000 € 2295 €/m²
  • Код об'єкта 40581
  • Площа 980 m²
  • Відстань до моря 7700 m
Продаж
3 200 000 € 2 700 000 € 4500 €/m²
  • Код об'єкта 47083
  • Площа 600 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
2 700 000 € 1810 €/m²
  • Код об'єкта 63887
  • Площа 1491 m²
  • Відстань до моря 7800 m
Продаж
4 000 000 € 2309 €/m²
  • Код об'єкта 14476
  • Площа 1732 m²
  • Відстань до моря 18000 m
Продаж
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Код об'єкта 32637
  • Площа 320 m²
  • Відстань до моря 9000 m

Підписка на розсилку