Продаж - Комерційна нерухомість 171 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Центр Патисія Осіос Лукас
350 000 €
2047 €/m²
Property 49506 photo 1
Property 49506 photo 2
Property 49506 photo 3
Property 49506 photo 4
Property 49506 photo 5
Property 49506 photo 6
Property 49506 photo 7
Property 49506 photo 8
Property 49506 photo 9
Property 49506 photo 10
Property 49506 photo 11
Property 49506 photo 12
Property 49506 photo 13
Property 49506 photo 14

Деталі

  • Рік будівництва: 1975
  • Рік реновації: 2021
  • Відстань від моря: 9000 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Опис

Продається комерційна нерухомість площею 171 кв.м в Афінах. Комерційна нерухомість розташований на 0 рівнях. Нерухомість продається з меблями.

Πωλείται επαγγελματικός χώρος συνολικής επιφάνειας 171 τ.μ.

Ισόγειο 121 τ.μ και υπόγειο 50 τ.μ.

Το αντικείμενο μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως καφέ, εστιατόριο καθώς υπάρχει άδεια για 150 θέσεις εκ των οποίων οι 90 είναι στην αυλή.

Розташування