Продаж - Квартира 95 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака Ларнака
275 000 €
2895 €/m²
Property 49671 photo 1
Property 49671 photo 2
Property 49671 photo 3
Property 49671 photo 4
Property 49671 photo 5
Property 49671 photo 6
Property 49671 photo 7
Property 49671 photo 8
Property 49671 photo 9
Property 49671 photo 10
Property 49671 photo 11
Property 49671 photo 12

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 95 кв.м В ЛарнакеКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, 2 душевих кімнат, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування