Продаються
150 000 €
4167 €/m²
Property 49926 photo 1
Property 49926 photo 2
Property 49926 photo 3
Property 49926 photo 4
Property 49926 photo 5
Property 49926 photo 6
Property 49926 photo 7
Property 49926 photo 8
Property 49926 photo 9
Property 49926 photo 10
Property 49926 photo 11
Property 49926 photo 12
Property 49926 photo 13
Property 49926 photo 14

Деталі

  • Рік будівництва: 1970
  • Рік реновації: 2018
  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 6000 m
  • Відстань до аеропорту: 18 km

Послуги

  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 36 кв.м в АфінахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. Будівля без ліфта. У об'єкта встановлена сигналізація.

Розташування