Property 49967 photo 1
Property 49967 photo 2
Property 49967 photo 3
Property 49967 photo 4
Property 49967 photo 5
Property 49967 photo 6
Property 49967 photo 7
Property 49967 photo 8
Property 49967 photo 9
Property 49967 photo 10
Property 49967 photo 11
Property 49967 photo 12
Property 49967 photo 13
Property 49967 photo 14
Property 49967 photo 15
Property 49967 photo 16
Property 49967 photo 17
Property 49967 photo 18
Property 49967 photo 19
Property 49967 photo 20

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 62 km

Опис

Здається 2-поверхова вілла площею 130 кв.м на острові Крит. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, зона барбекю. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто.

Схожі об'єкти

Оренда
від 180 € /на день 1 €/m²
  • Код об'єкта 54674
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Код об'єкта 56466
  • Площа 379 m²
  • Відстань до моря 37 m
Монопольний Продаж
695 610 € 6381 €/m²
  • Код об'єкта 64857
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Код об'єкта 62907
  • Площа 270 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Рекомендуємо Продаж
449 000 € 4317 €/m²
  • Код об'єкта 64708
  • Площа 104 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
389 000 € 4862 €/m²
  • Код об'єкта 62749
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Код об'єкта 62228
  • Площа 200 m²
  • Відстань до моря 250 m
Монопольний Продаж
319 000 € 4907 €/m²
  • Код об'єкта 63936
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
585 000 € 3588 €/m²
  • Код об'єкта 61602
  • Площа 163 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Код об'єкта 65909
  • Площа 386 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку