Property 50048 photo 1
Property 50048 photo 2
Property 50048 photo 3
Property 50048 photo 4
Property 50048 photo 5
Property 50048 photo 6
Property 50048 photo 7
Property 50048 photo 8
Property 50048 photo 9
Property 50048 photo 10
Property 50048 photo 11
Property 50048 photo 12

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік реновації: 2000
  • Кількість кімнат: 6
  • Опалення: дизель
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 4200 m

Послуги

  • Kладовая

Опис

Продається таунхаус площею 184 кв.м на острові Крит.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Цокольний поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, 2 душевих кімнат, однієї комори. Перший поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. До нерухомості відноситься сад. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
470 000 € 1631 €/m²
  • Код об'єкта 41470
  • Площа 288 m²
  • Відстань до моря 850 m
Продаж
535 000 € 380 000 € 2714 €/m²
  • Код об'єкта 48573
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
485 000 € 480 000 € 2608 €/m²
  • Код об'єкта 50048
  • Площа 184 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
535 000 € 2675 €/m²
  • Код об'єкта 56738
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
650 000 € 3250 €/m²
  • Код об'єкта 56739
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
433 000 € 5623 €/m²
  • Код об'єкта 56911
  • Площа 77 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
399 000 € 1882 €/m²
  • Код об'єкта 58339
  • Площа 212 m²
  • Кількість кімнат 5
Рекомендуємо Продаж
549 000 € 3050 €/m²
  • Код об'єкта 61712
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
630 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 63656
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
520 000 € 2476 €/m²
  • Код об'єкта 64609
  • Площа 210 m²
  • Кількість кімнат 7

Підписка на розсилку