2 700 000 €
6429 €/m²
Property 50284 photo 1
Property 50284 photo 2
Property 50284 photo 3
Property 50284 photo 4
Property 50284 photo 5
Property 50284 photo 6
Property 50284 photo 7
Property 50284 photo 8
Property 50284 photo 9
Property 50284 photo 10
Property 50284 photo 11
Property 50284 photo 12
Property 50284 photo 13
Property 50284 photo 14
Property 50284 photo 15
Property 50284 photo 16
Property 50284 photo 17
Property 50284 photo 18
Property 50284 photo 19
Property 50284 photo 20
Property 50284 photo 21
Property 50284 photo 22
Property 50284 photo 23
Property 50284 photo 24
Property 50284 photo 25
Property 50284 photo 26
Property 50284 photo 27
Property 50284 photo 28
Property 50284 photo 29

Деталі

  • Рік будівництва: 2013
  • Кількість кімнат: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відст. до найближ. міста: 4 km
  • Відстань до аеропорту: 73 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Внутрішні сходи

Опис

Продається 3-поверхова вілла площею 420 кв.м на острові Крит. Цокольний поверх складається з вітальні. Перший поверх складається з 4 спальних кімнатвітальні з кухнею, 4 душевих кімнат, одного санвузла. Другий поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто, на ліс.

Розташування