Продаж - Квартира 67 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
210 000 €
3134 €/m²
Property 51524 photo 1
Property 51524 photo 2
Property 51524 photo 3
Property 51524 photo 4
Property 51524 photo 5
  • Код об'єкта 51524
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 67 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 2

Деталі

  • Кількість кімнат: 2
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 67 кв.м В Лимассоле Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування