Продаж - Квартира 104 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
310 000 €
2981 €/m²
Property 50925 photo 1
Property 50925 photo 2
Property 50925 photo 3
Property 50925 photo 4
Property 50925 photo 5
Property 50925 photo 6
Property 50925 photo 7
  • Код об'єкта 50925
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 104 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Рік будівництва: 2022
  • Кількість кімнат: 3
  • Відстань від моря: 4300 m
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 104 кв.м В Лимассоле Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування