Продаються
Property 51754 photo 1
Property 51754 photo 2
Property 51754 photo 3
Property 51754 photo 4
Property 51754 photo 5
Property 51754 photo 6
Property 51754 photo 7
Property 51754 photo 8
Property 51754 photo 9
Property 51754 photo 10
Property 51754 photo 11
Property 51754 photo 12
Property 51754 photo 13
Property 51754 photo 14
Property 51754 photo 15

Деталі

  • Річних: 5,90%
  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 1973
  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1300 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 43 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення.

Продається квартира площею 38 кв.м у Салоніках. Квартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнат, вітальнею з кухнею, однією душевою кімнатою. Об'єкт має опалення.

У квартирі було зроблено капітальний ремонт у 2023 році.

Квартира розташована за 20 хвилин ходьби від центру міста, в районі Ксірокріні. У 10 хвилинах ходьби розташований знаменитий торговий центр One Salonica Outlet Mall. Тут розташовані магазини, кінотеатр та фудкорт.

Поруч розташований залізничний вокзал міста, а також КТЕЛ Салоніки, звідки вирушають автобуси до всіх районів міста. Крім цього поряд ведеться будівництво станції метро.

Район густонаселений, є вся необхідна міська інфраструктура. Квартира ідеально підходить як для особистого проживання, так і для оренди.

Квартира розташована за адресою: Manika 15

Продаж
115 000 € 3833 €/m²
  • Код об'єкта 65526
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
68 000 € 2344 €/m²
  • Код об'єкта 65527
  • Площа 29 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
70 000 € 2413 €/m²
  • Код об'єкта 65528
  • Площа 29 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
132 000 € 2275 €/m²
  • Код об'єкта 65529
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Оренда
від 480 € 10 €/m²
  • Код об'єкта 65554
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 3289 €/m²
  • Код об'єкта 65565
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65568
  • Площа 268 m²
  • Відстань до моря 1800 m
Продаж
100 000 € 1923 €/m²
  • Код об'єкта 65572
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
165 000 € 2062 €/m²
  • Код об'єкта 65574
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65596
  • Площа 31 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку