Продаж - Квартира 92 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака
Ціна від 270 000 €
2935 €/m²
Property 52009 photo 1
Property 52009 photo 2
Property 52009 photo 3
Property 52009 photo 4
Property 52009 photo 5
Property 52009 photo 6
  • Код об'єкта 52009
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 92 m²
  • Регіон Ларнака
  • Місце Ларнака (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Поверх: 3 поверх
  • Кількість кімнат: 3
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 9 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 92 кв.м В ЛарнакеКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, кімнати, однієї душової кімнати. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування