Продаж - Вілла 500 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
4 000 000 €
8000 €/m²
Property 52521 photo 1
Property 52521 photo 2
Property 52521 photo 3
Property 52521 photo 4
Property 52521 photo 5
Property 52521 photo 6
Property 52521 photo 7
Property 52521 photo 8
Property 52521 photo 9
Property 52521 photo 10
Property 52521 photo 11
Property 52521 photo 12
Property 52521 photo 13
  • Код об'єкта 52521
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 500 m²
  • Площа ділянки 18601 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)
  • Кількість кімнат 7

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 7
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 30 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 500 кв.м В Пафосе. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Продаж
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Код об'єкта 46883
  • Площа 593 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
4 540 000 € 6715 €/m²
  • Код об'єкта 23662
  • Площа 676 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Код об'єкта 36965
  • Площа 478 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • Код об'єкта 25790
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 20 m
Продаж
4 500 000 € 3 900 000 € 4406 €/m²
  • Код об'єкта 42403
  • Площа 885 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
5 200 000 € 52000 €/m²
  • Код об'єкта 33190
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
3 500 000 € 5520 €/m²
  • Код об'єкта 38600
  • Площа 634 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
5 150 000 € 7629 €/m²
  • Код об'єкта 23651
  • Площа 675 m²
  • Кількість кімнат 7
Рекомендуємо Продаж
4 550 000 € 5055 €/m²
  • Код об'єкта 36883
  • Площа 900 m²
  • Кількість кімнат 10

Підписка на розсилку