Продаються
Property 52890 photo 1
Property 52890 photo 2
Property 52890 photo 3
Property 52890 photo 4
Property 52890 photo 5
Property 52890 photo 6
Property 52890 photo 7
Property 52890 photo 8
Property 52890 photo 9
Property 52890 photo 10

Деталі

  • Річних: 4,90%
  • Рік будівництва: 1978
  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 25 km

Послуги

  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 54 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення.

Продаж
160 000 € 2285 €/m²
  • Код об'єкта 65023
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
210 000 € 2258 €/m²
  • Код об'єкта 65078
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
168 000 € 1826 €/m²
  • Код об'єкта 65112
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
189 000 € 2520 €/m²
  • Код об'єкта 65127
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
189 000 € 2486 €/m²
  • Код об'єкта 65151
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
195 000 € 2785 €/m²
  • Код об'єкта 65212
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
220 000 € 1981 €/m²
  • Код об'єкта 65259
  • Площа 111 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
175 000 € 3301 €/m²
  • Код об'єкта 65289
  • Площа 53 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
175 000 € 3365 €/m²
  • Код об'єкта 65290
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
205 000 € 3534 €/m²
  • Код об'єкта 65291
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку