Property 52970 photo 1
Property 52970 photo 2
Property 52970 photo 3
Property 52970 photo 4
Property 52970 photo 5
Property 52970 photo 6
Property 52970 photo 7
Property 52970 photo 8
Property 52970 photo 9
Property 52970 photo 10
Property 52970 photo 11
Property 52970 photo 12
Property 52970 photo 13

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відст. до найближ. міста: 4 km
  • Відстань до аеропорту: 70 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Wifi
  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість

Опис

Здається 1-поверхова вілла площею 80 кв.м на острові Крит. Вілла складається з 2 спальних кімнатвітальні, кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Продаж
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Код об'єкта 64823
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
499 000 € 1996 €/m²
  • Код об'єкта 55969
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
960 000 € 6400 €/m²
  • Код об'єкта 61626
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Код об'єкта 65530
  • Площа 480 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
5 500 000 € 6962 €/m²
  • Код об'єкта 64035
  • Площа 790 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
500 000 € 3496 €/m²
  • Код об'єкта 56920
  • Площа 143 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
950 000 € 12179 €/m²
  • Код об'єкта 60124
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
5 200 000 € 7162 €/m²
  • Код об'єкта 56468
  • Площа 726 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Код об'єкта 61298
  • Площа 582 m²
  • Відстань до моря 17000 m
Продаж
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Код об'єкта 65237
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку