Property 56468 photo 1
Property 56468 photo 2
Property 56468 photo 3
Property 56468 photo 4
Property 56468 photo 5
Property 56468 photo 6
Property 56468 photo 7
Property 56468 photo 8
Property 56468 photo 9
Property 56468 photo 10
Property 56468 photo 11
Property 56468 photo 12
Property 56468 photo 13
Property 56468 photo 14
Property 56468 photo 15
Property 56468 photo 16

Деталі

  • Рік будівництва: 2023
  • Кількість кімнат: 10
  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 37 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 28 km

Опис

Продається вілла площею 726 кв.м на острові Крит. У об'єкта передбачені опалення. До нерухомості відноситься сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на місто.

Продаж
4 500 000 € 3 800 000 € 5066 €/m²
  • Код об'єкта 39068
  • Площа 750 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
5 200 000 € 7162 €/m²
  • Код об'єкта 56468
  • Площа 726 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Код об'єкта 58524
  • Площа 319 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
6 500 000 € 13978 €/m²
  • Код об'єкта 43943
  • Площа 465 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
5 500 000 € 6962 €/m²
  • Код об'єкта 64035
  • Площа 790 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
4 200 000 € 3 500 000 € 6363 €/m²
  • Код об'єкта 36684
  • Площа 550 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку