Продаж - Будівля 810 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Центр Галаці
1 500 000 €
1852 €/m²
Property 56119 photo 1
Property 56119 photo 2
Property 56119 photo 3
Property 56119 photo 4
Property 56119 photo 5
Property 56119 photo 6
Property 56119 photo 7
Property 56119 photo 8
Property 56119 photo 9
Property 56119 photo 10
Property 56119 photo 11
Property 56119 photo 12
Property 56119 photo 13
Property 56119 photo 14
Property 56119 photo 15
Property 56119 photo 16
Property 56119 photo 17
Property 56119 photo 18
Property 56119 photo 19
Property 56119 photo 20
Property 56119 photo 21
Property 56119 photo 22
Property 56119 photo 23
Property 56119 photo 24
Property 56119 photo 25

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 1970
  • Кількість кімнат: 13
  • Опалення: дизель
  • Відстань від моря: 16400 m
  • Відстань до аеропорту: 32 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Потребує ремонту

Опис

Продається будівля площею 810 кв.м в Афінах.будівля розташований на6 рівнях. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.