309 000 €
147 €/m²
Property 56430 photo 1
Property 56430 photo 2
Property 56430 photo 3
Property 56430 photo 4
Property 56430 photo 5
Property 56430 photo 6
Property 56430 photo 7
Property 56430 photo 8

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Відстань від моря: 350 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 39 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 2100 кв.м. на острові КритСкладається поза планом міста. На території: підведена вода, відведено електрику. Земельна ділянка має можливість отримання дозволу на будівництво. Є можливість побудувати 186 кв.м. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на ліс.

Розташування