По запиту
Property 57228 photo 1
Property 57228 photo 2
Property 57228 photo 3
Property 57228 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 2024
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 23 km

Опис

Продається будівля площею 835 кв.м в Афінах.будівля розташований на один рівнях.

Продаж
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Код об'єкта 53238
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
800 000 € 1600 €/m²
  • Код об'єкта 54626
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
600 000 € 1071 €/m²
  • Код об'єкта 54669
  • Площа 560 m²
  • Відстань до моря 15800 m
Продаж
1 050 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 54731
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
575 000 € 1513 €/m²
  • Код об'єкта 55862
  • Площа 380 m²
  • Відстань до моря 130 m
Продаж
480 000 € 2400 €/m²
  • Код об'єкта 55876
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Код об'єкта 56119
  • Площа 810 m²
  • Відстань до моря 16400 m
Продаж
950 000 € 3006 €/m²
  • Код об'єкта 56358
  • Площа 316 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
500 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 56797
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 57228
  • Площа 835 m²
  • Відстань до моря 500 m

Підписка на розсилку