По запиту
Property 57228 photo 1
Property 57228 photo 2
Property 57228 photo 3
Property 57228 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 2024
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 23 km

Опис

Продається будівля площею 835 кв.м в Афінах.будівля розташований на один рівнях.

Продаж
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Код об'єкта 57343
  • Площа 665 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
253 000 € 1150 €/m²
  • Код об'єкта 64665
  • Площа 220 m²
  • Відстань до моря 12200 m
Продаж
605 000 € 1188 €/m²
  • Код об'єкта 63297
  • Площа 509 m²
  • Кількість кімнат 15
Продаж
490 000 € 1633 €/m²
  • Код об'єкта 44763
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
850 000 € 3068 €/m²
  • Код об'єкта 57672
  • Площа 277 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
441 000 € 1378 €/m²
  • Код об'єкта 60879
  • Площа 320 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Код об'єкта 38779
  • Площа 688 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
750 000 € 1271 €/m²
  • Код об'єкта 38100
  • Площа 590 m²
  • Відстань до моря 5500 m
Продаж
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Код об'єкта 42118
  • Площа 460 m²
  • Відстань до моря 15400 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 57228
  • Площа 835 m²
  • Відстань до моря 500 m

Підписка на розсилку