Продаж - Котедж 86 m² на Кассандрі (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Кассандра Ханіотіс
320 000 €
3721 €/m²
Property 5726 photo 1
Property 5726 photo 2
Property 5726 photo 3
Property 5726 photo 4
Property 5726 photo 5
Property 5726 photo 6
Property 5726 photo 7
Property 5726 photo 8
Property 5726 photo 9
Property 5726 photo 10
Property 5726 photo 11
Property 5726 photo 12
Property 5726 photo 13
Property 5726 photo 14
Property 5726 photo 15
Property 5726 photo 16
Property 5726 photo 17
Property 5726 photo 18

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2010
  • Пляж: песчаный пляж
  • Кількість кімнат: 3: 2 спаьные комнаты, гостиная с кухней и 2 санузла с душевой
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 77 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається 2-поверховий котедж площею 86 кв.м на півострові Кассандра, регіону Халкідіки. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнатоднієї душової кімнати. Котедж має кутове розташування. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на ліс.