Property 57295 photo 1
Property 57295 photo 2
Property 57295 photo 3
Property 57295 photo 4
Property 57295 photo 5
Property 57295 photo 6
Property 57295 photo 7
Property 57295 photo 8
Property 57295 photo 9
Property 57295 photo 10
Property 57295 photo 11

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2023
  • Кількість кімнат: 6
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Відстань від моря: 2400 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 16 km

Опис

Продається бізнес площею 298 кв.м на острові Крит. Бізнес розташований на 2 рівнях. Бізнес має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю, опалення. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори, на місто, на ліс.

Продаж
880 000 € 2514 €/m²
  • Код об'єкта 50668
  • Площа 350 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
1 590 000 € 4416 €/m²
  • Код об'єкта 50742
  • Площа 360 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
650 000 € 1120 €/m²
  • Код об'єкта 50805
  • Площа 580 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
750 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 50829
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 260 m
Продаж
1 600 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 50830
  • Площа 800 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 500 000 € 5244 €/m²
  • Код об'єкта 51013
  • Площа 286 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
4 600 000 € 6084 €/m²
  • Код об'єкта 51475
  • Площа 756 m²
  • Кількість кімнат 12
Продаж
1 200 000 € 800 000 € 2388 €/m²
  • Код об'єкта 51579
  • Площа 335 m²
  • Відстань до моря 139 m
Продаж
855 000 € 2850 €/m²
  • Код об'єкта 52634
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
1 160 000 € 960 000 € 1371 €/m²
  • Код об'єкта 52939
  • Площа 700 m²
  • Відстань до моря 3000 m

Підписка на розсилку