Property 57295 photo 1
Property 57295 photo 2
Property 57295 photo 3
Property 57295 photo 4
Property 57295 photo 5
Property 57295 photo 6
Property 57295 photo 7
Property 57295 photo 8
Property 57295 photo 9
Property 57295 photo 10
Property 57295 photo 11

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2023
  • Кількість кімнат: 6
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Відстань від моря: 2400 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 16 km

Опис

Продається бізнес площею 298 кв.м на острові Крит. Бізнес розташований на 2 рівнях. Бізнес має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю, опалення. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори, на місто, на ліс.

Продаж
850 000 € 3195 €/m²
  • Код об'єкта 57120
  • Площа 266 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
4 170 000 €
  • Код об'єкта 41894
  • Площа 0 m²
  • Відстань до моря 790 m
Продаж
430 000 € 1303 €/m²
  • Код об'єкта 40095
  • Площа 330 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
1 200 000 € 485 €/m²
  • Код об'єкта 34693
  • Площа 2470 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
265 000 € 1060 €/m²
  • Код об'єкта 40430
  • Площа 250 m²
  • Відстань до моря 265 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 34524
  • Площа 366 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 200 000 € 800 000 € 2388 €/m²
  • Код об'єкта 51579
  • Площа 335 m²
  • Відстань до моря 139 m
Продаж
5 000 000 € 16666 €/m²
  • Код об'єкта 41627
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 390 m
Продаж
2 170 000 € 4520 €/m²
  • Код об'єкта 32973
  • Площа 480 m²
  • Відстань до моря 15 m
Продаж
3 500 000 € 823 €/m²
  • Код об'єкта 39276
  • Площа 4250 m²
  • Відстань до моря 4900 m

Підписка на розсилку