Продаються

Продаж - Бізнес 400 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Центр
По запиту
Property 574 photo 1
Property 574 photo 2
Property 574 photo 3
Property 574 photo 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 25 km

Опис

Продається будинок в історичному центрі Афін, районі Плака. З будинку відкривається гарний вид на Акрополь. Будівля на двох рівнях плюс підвальне приміщення розташоване на основний туристичній вулиці. На першому поверсі раніше працювала таверна. Ціна за запитом.

Продаж
1 600 000 €
  • Код об'єкта 11241
  • Площа 0 m²
  • Відстань до моря 6900 m
Продаж
15 000 000 € 1948 €/m²
  • Код об'єкта 13637
  • Площа 7700 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
110 000 € 1466 €/m²
  • Код об'єкта 14439
  • Площа 75 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
370 000 € 3978 €/m²
  • Код об'єкта 14675
  • Площа 93 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
79 000 € 2078 €/m²
  • Код об'єкта 21142
  • Площа 38 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
36 000 € 450 €/m²
  • Код об'єкта 25156
  • Площа 80 m²
  • Відстань до моря 11500 m
Продаж
20 000 000 €
  • Код об'єкта 29219
  • Площа 0 m²
  • Відстань до моря 350 m
Оренда
від 18 000 € 5 €/m²
  • Код об'єкта 30877
  • Площа 3012 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
3 000 000 € 3797 €/m²
  • Код об'єкта 31402
  • Площа 790 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Оренда
від 650 € /на місяць 4 €/m²
  • Код об'єкта 33300
  • Площа 145 m²
  • Відстань до моря 13000 m

Підписка на розсилку