Property 57476 photo 1
Property 57476 photo 2
Property 57476 photo 3
Property 57476 photo 4
Property 57476 photo 5
Property 57476 photo 6
Property 57476 photo 7
Property 57476 photo 8
Property 57476 photo 9
Property 57476 photo 10
Property 57476 photo 11
Property 57476 photo 12
Property 57476 photo 13
Property 57476 photo 14
Property 57476 photo 15
Property 57476 photo 16
Property 57476 photo 17
Property 57476 photo 18
Property 57476 photo 19
Property 57476 photo 20
Property 57476 photo 21
Property 57476 photo 22
Property 57476 photo 23
Property 57476 photo 24

Деталі

  • Поверх: 1 поверх
  • Рік будівництва: 2008
  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 4200 m
  • Відстань до аеропорту: 45 km

Послуги

  • Ліфт
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 88 кв.м в АфінахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, 2 душевих кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
285 000 € 9500 €/m²
  • Код об'єкта 65482
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
180 000 € 4390 €/m²
  • Код об'єкта 65309
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
305 000 € 3315 €/m²
  • Код об'єкта 65813
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
275 000 € 3928 €/m²
  • Код об'єкта 65239
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
260 000 € 8125 €/m²
  • Код об'єкта 64932
  • Площа 32 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
195 000 € 2468 €/m²
  • Код об'єкта 66047
  • Площа 79 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
263 000 € 5977 €/m²
  • Код об'єкта 65216
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
310 000 € 3069 €/m²
  • Код об'єкта 63567
  • Площа 101 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
185 000 € 4512 €/m²
  • Код об'єкта 65311
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
220 000 € 1560 €/m²
  • Код об'єкта 65593
  • Площа 141 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку