Property 57647 photo 1
Property 57647 photo 2
Property 57647 photo 3
Property 57647 photo 4
Property 57647 photo 5
Property 57647 photo 6
Property 57647 photo 7
Property 57647 photo 8
Property 57647 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 1975
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 13 km

Опис

Продається Kвартира площею 87 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. Будівля без ліфта.

Продаж
176 000 € 2120 €/m²
  • Код об'єкта 8353
  • Площа 83 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
210 000 € 1478 €/m²
  • Код об'єкта 26367
  • Площа 142 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
235 000 € 1991 €/m²
  • Код об'єкта 34721
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
210 000 € 2876 €/m²
  • Код об'єкта 37824
  • Площа 73 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
190 000 € 180 000 € 1714 €/m²
  • Код об'єкта 42975
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
185 000 € 2803 €/m²
  • Код об'єкта 48570
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
230 000 € 1900 €/m²
  • Код об'єкта 56787
  • Площа 121 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
180 000 € 2068 €/m²
  • Код об'єкта 57687
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
158 000 € 3160 €/m²
  • Код об'єкта 66058
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
150 000 € 2083 €/m²
  • Код об'єкта 66115
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку