Property 65762 photo 1
Property 65762 photo 2

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2027
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Access

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 65 кв.м в СалонікахКвартира розташована на дев'ятому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
370 000 € 6379 €/m²
  • Код об'єкта 61622
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
310 000 € 4843 €/m²
  • Код об'єкта 62082
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
360 000 € 4235 €/m²
  • Код об'єкта 62663
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
300 000 € 6000 €/m²
  • Код об'єкта 63988
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
300 000 € 2912 €/m²
  • Код об'єкта 64493
  • Площа 103 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
310 000 € 3444 €/m²
  • Код об'єкта 64543
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
330 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 64546
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
320 000 € 3555 €/m²
  • Код об'єкта 64548
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 3372 €/m²
  • Код об'єкта 64591
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
360 000 € 3157 €/m²
  • Код об'єкта 64651
  • Площа 114 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку