Property 64756 photo 1
Property 64756 photo 2

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2027
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 58 кв.м в СалонікахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
170 000 € 2881 €/m²
  • Код об'єкта 64470
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
200 000 € 3448 €/m²
  • Код об'єкта 64471
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
170 000 € 3148 €/m²
  • Код об'єкта 64472
  • Площа 54 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
260 000 € 3466 €/m²
  • Код об'єкта 64478
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
300 000 € 2912 €/m²
  • Код об'єкта 64493
  • Площа 103 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
290 000 € 3372 €/m²
  • Код об'єкта 64591
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
230 000 € 3432 €/m²
  • Код об'єкта 64594
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 3731 €/m²
  • Код об'єкта 64595
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
200 000 € 2222 €/m²
  • Код об'єкта 64670
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
200 000 € 2439 €/m²
  • Код об'єкта 64671
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку