Property 58412 photo 1
Property 58412 photo 2
Property 58412 photo 3
Property 58412 photo 4
Property 58412 photo 5
Property 58412 photo 6
Property 58412 photo 7
Property 58412 photo 8
Property 58412 photo 9
Property 58412 photo 10
Property 58412 photo 11
Property 58412 photo 12
Property 58412 photo 13
Property 58412 photo 14
Property 58412 photo 15

Деталі

  • Рік будівництва: 1966
  • Рік реновації: 2024
  • Опалення: електричний
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 140 кв.м в Салоніках У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
315 000 € 2423 €/m²
  • Код об'єкта 59875
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
299 000 € 2300 €/m²
  • Код об'єкта 59899
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
309 000 € 2376 €/m²
  • Код об'єкта 59963
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
355 000 € 3585 €/m²
  • Код об'єкта 59982
  • Площа 99 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 1724 €/m²
  • Код об'єкта 60737
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • Код об'єкта 60749
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
355 000 € 2795 €/m²
  • Код об'єкта 61245
  • Площа 127 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
375 000 € 5136 €/m²
  • Код об'єкта 61611
  • Площа 73 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
370 000 € 6379 €/m²
  • Код об'єкта 61622
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
266 000 € 2742 €/m²
  • Код об'єкта 62059
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку