Property 58876 photo 1
Property 58876 photo 2
Property 58876 photo 3
Property 58876 photo 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 7
  • Рік будівництва: 2005
  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1200 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Опис

Продається Kвартира площею 94 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
279 000 € 3321 €/m²
  • Код об'єкта 62449
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
215 000 € 3524 €/m²
  • Код об'єкта 62453
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
185 000 € 2055 €/m²
  • Код об'єкта 62607
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
225 000 € 1800 €/m²
  • Код об'єкта 62767
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
215 000 € 3257 €/m²
  • Код об'єкта 62892
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
220 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 62913
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 63233
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
285 000 € 3653 €/m²
  • Код об'єкта 63264
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
285 000 € 275 000 € 3437 €/m²
  • Код об'єкта 63865
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 4629 €/m²
  • Код об'єкта 63905
  • Площа 54 m²
  • Відстань до моря 800 m

Підписка на розсилку