320 000 € 280 000 €
4667 €/m²
Property 59131 photo 1
Property 59131 photo 2
Property 59131 photo 3
Property 59131 photo 4
Property 59131 photo 5
Property 59131 photo 6
Property 59131 photo 7
Property 59131 photo 8
Property 59131 photo 9
Property 59131 photo 10
Property 59131 photo 11
Property 59131 photo 12

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 1962
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Точна адреса:Τsimiski 120
Це ідеальний вибір для проживання через своє центральне розташування. З прямим доступом до ринків, ресторанів, аптек і шкіл, тут пропонується комфортний і зручний щоденний життя. Близькість до моря додає ще одну причину обрати цей район для проживання. Крім того, Біла вежа і станція метро знаходяться в кількох кроках, а історичний центр міста легко доступний, надаючи унікальний досвід відкриття та дослідження.

Продаж
395 000 € 3291 €/m²
  • Код об'єкта 58921
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
320 000 € 280 000 € 4666 €/m²
  • Код об'єкта 59131
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
395 000 € 3160 €/m²
  • Код об'єкта 59229
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
275 000 € 4230 €/m²
  • Код об'єкта 59413
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
315 000 € 2423 €/m²
  • Код об'єкта 59875
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
299 000 € 2300 €/m²
  • Код об'єкта 59899
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
309 000 € 2376 €/m²
  • Код об'єкта 59963
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
355 000 € 3585 €/m²
  • Код об'єкта 59982
  • Площа 99 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • Код об'єкта 60749
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
355 000 € 2795 €/m²
  • Код об'єкта 61245
  • Площа 127 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку