309 000 €
2377 €/m²
Property 59963 photo 1
Property 59963 photo 2
Property 59963 photo 3
Property 59963 photo 4
Property 59963 photo 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 7
  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 2200 m
  • Відстань до аеропорту: 16,5 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 130 кв.м в СалонікахКвартира розташована на восьмому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Будівля буде готова в грудні 2025 року. У всіх квартирах є індивідуальні паркувальні місця, а також комора в підвалі будівлі. Кожна квартира є енергоефективною (A+) і оснащена системою зовнішньої теплоізоляції, відмінною звукоізоляцією, автономним підігрівом підлоги від індивідуального газового котла, попередньою установкою для сонячної системи гарячого водопостачання, системою пожежної сигналізації, зовнішніми рамами з ПВХ з подвійним склом, внутрішніми рамами різних кольорів, посиленою вхідними дверима, попередньою установкою для кондиціонера, попередньою установкою для охоронної сигналізації, попередньою установкою для супутникової антени, плиткою для підлоги та стін з Італії або Іспанії та високоякісними кухонними меблями.