Property 59317 photo 1
Property 59317 photo 2
Property 59317 photo 3
Property 59317 photo 4
Property 59317 photo 5
Property 59317 photo 6
Property 59317 photo 7
Property 59317 photo 8
Property 59317 photo 9
Property 59317 photo 10
Property 59317 photo 11
Property 59317 photo 12
Property 59317 photo 13

Деталі

  • Рік будівництва: 1970
  • Рік реновації: 2022
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 320 m
  • Відстань до аеропорту: 9 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 42 кв.м в СалонікахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
125 000 € 1984 €/m²
  • Код об'єкта 65329
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
138 000 € 3729 €/m²
  • Код об'єкта 65429
  • Площа 37 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
126 000 € 1482 €/m²
  • Код об'єкта 65484
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
155 000 € 1550 €/m²
  • Код об'єкта 65510
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
115 000 € 3833 €/m²
  • Код об'єкта 65526
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
132 000 € 2275 €/m²
  • Код об'єкта 65529
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку