Property 65492 photo 1
Property 65492 photo 2
Property 65492 photo 3
Property 65492 photo 4
Property 65492 photo 5
Property 65492 photo 6
Property 65492 photo 7
Property 65492 photo 8
Property 65492 photo 9
Property 65492 photo 10
Property 65492 photo 11
Property 65492 photo 12
Property 65492 photo 13

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 1975
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 19 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 54 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
170 000 € 2833 €/m²
  • Код об'єкта 65936
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
158 000 € 6076 €/m²
  • Код об'єкта 65924
  • Площа 26 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
138 000 € 3729 €/m²
  • Код об'єкта 65429
  • Площа 37 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
166 000 € 2813 €/m²
  • Код об'єкта 64274
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
175 000 € 2966 €/m²
  • Код об'єкта 64755
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
128 000 € 3764 €/m²
  • Код об'єкта 63102
  • Площа 34 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 4090 €/m²
  • Код об'єкта 65823
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 64848
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 65825
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку