Property 65433 photo 1
Property 65433 photo 2
Property 65433 photo 3
Property 65433 photo 4
Property 65433 photo 5
Property 65433 photo 6
Property 65433 photo 7
Property 65433 photo 8
Property 65433 photo 9
Property 65433 photo 10
Property 65433 photo 11
Property 65433 photo 12
Property 65433 photo 13
Property 65433 photo 14
Property 65433 photo 15
Property 65433 photo 16
Property 65433 photo 17
Property 65433 photo 18

Деталі

  • Рік будівництва: 1965
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 150 m
  • Відстань до аеропорту: 8 km

Послуги

  • Wifi
  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 70 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься сад.

Продаж
175 000 € 3365 €/m²
  • Код об'єкта 65290
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
205 000 € 3534 €/m²
  • Код об'єкта 65291
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
230 000 € 3770 €/m²
  • Код об'єкта 65294
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
215 000 € 3706 €/m²
  • Код об'єкта 65295
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
225 000 € 3688 €/m²
  • Код об'єкта 65296
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
155 000 € 1550 €/m²
  • Код об'єкта 65510
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку