179 000 €
2057 €/m²
Property 59874 photo 1
Property 59874 photo 2
Property 59874 photo 3
Property 59874 photo 4
Property 59874 photo 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 7
  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2200 m
  • Відстань до аеропорту: 16,5 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 87 кв.м в СалонікахКвартира розташована на шостому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Будівля буде готова в липні 2025 року. Усі квартири мають індивідуальне паркувальне місце та комору в підвалі будинку. Кожна квартира має клас енергоспоживання A+ і оснащена системою зовнішньої теплоізоляції, відмінною звукоізоляцією, автономним підігрівом підлоги від індивідуального газового котла, попередньою установкою для сонячної системи гарячого водопостачання, системою пожежної сигналізації, шестикамерними ПВХ зовнішніми рамами з подвійним склінням, внутрішніми рамами різних кольорів, броньованими дверима безпеки, попередньою установкою для кондиціонера, попередньою установкою для охоронної сигналізації, попередньою установкою для супутникової антени, італійськими або іспанськими плитками для підлоги та стін та високоякісними кухонними меблями.