Property 51308 photo 1
Property 51308 photo 2
Property 51308 photo 3
Property 51308 photo 4
Property 51308 photo 5
Property 51308 photo 6

Деталі

  • Відстань від моря: 250 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Опис

Продається Kвартира площею 110 кв.м в Салоніках Нерухомість продається з меблями.

Продаж
122 000 € 3485 €/m²
  • Код об'єкта 66028
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
195 000 € 3362 €/m²
  • Код об'єкта 64275
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 63233
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
140 000 € 3888 €/m²
  • Код об'єкта 65006
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
205 000 € 3253 €/m²
  • Код об'єкта 64754
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
205 000 € 3534 €/m²
  • Код об'єкта 65291
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
138 000 € 3631 €/m²
  • Код об'єкта 64629
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 2250 €/m²
  • Код об'єкта 66149
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
138 000 € 2816 €/m²
  • Код об'єкта 65746
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку