Продаються
Property 60243 photo 1
Property 60243 photo 2
Property 60243 photo 3
Property 60243 photo 4
Property 60243 photo 5
Property 60243 photo 6
Property 60243 photo 7
Property 60243 photo 8

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Поверх: 1 поверх
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 1
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 16 km

Послуги

  • Супутникове телебачення
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 16 кв.м в СалонікахКвартира розташована на Semi-first floor поверсі та складається з вітальні, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями.

Схожі об'єкти

Інвестиції Продаж
73 000 € 1825 €/m²
  • Код об'єкта 49389
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
73 000 € 1825 €/m²
  • Код об'єкта 62458
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Інвестиції Продаж
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Код об'єкта 63116
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
75 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 64282
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
70 000 € 1272 €/m²
  • Код об'єкта 64565
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
72 000 € 2057 €/m²
  • Код об'єкта 64703
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
72 000 € 2057 €/m²
  • Код об'єкта 64770
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
70 000 € 2413 €/m²
  • Код об'єкта 65528
  • Площа 29 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
75 000 € 2142 €/m²
  • Код об'єкта 65700
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
75 000 € 641 €/m²
  • Код об'єкта 65856
  • Площа 117 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку