Property 60610 photo 1
Property 60610 photo 2
Property 60610 photo 3
Property 60610 photo 4
Property 60610 photo 5
Property 60610 photo 6
Property 60610 photo 7
Property 60610 photo 8

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Поверх: 1 поверх
  • Рік будівництва: 1975
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 65 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
73 000 € 1825 €/m²
  • Код об'єкта 62458
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
90 000 € 1698 €/m²
  • Код об'єкта 59305
  • Площа 53 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
99 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 64657
  • Площа 27 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
101 000 € 2657 €/m²
  • Код об'єкта 61018
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Код об'єкта 63116
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
95 000 € 85 000 € 1328 €/m²
  • Код об'єкта 50381
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
86 000 € 2606 €/m²
  • Код об'єкта 64767
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
105 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 65508
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 5750 €/m²
  • Код об'єкта 65822
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
82 000 € 1138 €/m²
  • Код об'єкта 58115
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку