Property 61018 photo 1
Property 61018 photo 2
Property 61018 photo 3
Property 61018 photo 4
Property 61018 photo 5
Property 61018 photo 6
Property 61018 photo 7

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 2010
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1100 m
  • Відстань до аеропорту: 14,5 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 38 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
138 000 € 2816 €/m²
  • Код об'єкта 65746
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Код об'єкта 64500
  • Площа 47 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
118 000 € 3933 €/m²
  • Код об'єкта 65863
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
137 000 € 133 000 € 3166 €/m²
  • Код об'єкта 59317
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
87 000 € 2121 €/m²
  • Код об'єкта 61969
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
138 000 € 3631 €/m²
  • Код об'єкта 64629
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
150 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 60545
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
100 000 € 1923 €/m²
  • Код об'єкта 65572
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
132 000 € 2275 €/m²
  • Код об'єкта 65529
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
148 000 € 3609 €/m²
  • Код об'єкта 62218
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку