Property 64657 photo 1
Property 64657 photo 2
Property 64657 photo 3
Property 64657 photo 4
Property 64657 photo 5
Property 64657 photo 6
Property 64657 photo 7
Property 64657 photo 8
Property 64657 photo 9
Property 64657 photo 10
Property 64657 photo 11
Property 64657 photo 12
Property 64657 photo 13
Property 64657 photo 14

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Рік будівництва: 1978
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: електричний
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 450 m
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Послуги

  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 27 кв.м в СалонікахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені тенти. Будівля без ліфта. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
100 000 € 1923 €/m²
  • Код об'єкта 65572
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
83 000 € 1660 €/m²
  • Код об'єкта 63520
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
132 000 € 2275 €/m²
  • Код об'єкта 65529
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
102 000 € 3400 €/m²
  • Код об'єкта 65281
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
87 000 € 3782 €/m²
  • Код об'єкта 65744
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
85 000 € 3400 €/m²
  • Код об'єкта 63377
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
87 000 € 1933 €/m²
  • Код об'єкта 65390
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
87 000 € 1581 €/m²
  • Код об'єкта 64442
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку