Property 60786 photo 1
Property 60786 photo 2

Деталі

  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відстань до аеропорту: 17,5 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 106 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
182 000 € 1895 €/m²
  • Код об'єкта 59890
  • Площа 96 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
299 000 € 2300 €/m²
  • Код об'єкта 59899
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
215 000 € 2945 €/m²
  • Код об'єкта 60056
  • Площа 73 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 1724 €/m²
  • Код об'єкта 60737
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • Код об'єкта 60749
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
205 000 € 1933 €/m²
  • Код об'єкта 60786
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
173 000 € 2337 €/m²
  • Код об'єкта 60995
  • Площа 74 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
175 000 € 3181 €/m²
  • Код об'єкта 61716
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • Код об'єкта 61925
  • Площа 51 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
173 000 € 4552 €/m²
  • Код об'єкта 62011
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку