870 000 €
2669 €/m²
Property 60790 photo 1
Property 60790 photo 2
Property 60790 photo 3
Property 60790 photo 4
Property 60790 photo 5
Property 60790 photo 6
Property 60790 photo 7
Property 60790 photo 8
Property 60790 photo 9
Property 60790 photo 10
Property 60790 photo 11
Property 60790 photo 12
Property 60790 photo 13
Property 60790 photo 14

Деталі

  • Рік будівництва: 2012
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 7
  • Опалення: дизель
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Відстань від моря: 9000 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Опис

Продається 4-поверховий котедж площею 326 кв.м в Афінах. Цокольний поверх складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати, однієї комори. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, одного санвузла. Другий поверх складається з 3 спальних кімнат2 душевих кімнат. Третій поверх складається з вітальні, однієї кухонної кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься сад, гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори.

Розташування