Property 60834 photo 1
Property 60834 photo 2
Property 60834 photo 3
Property 60834 photo 4
Property 60834 photo 5
Property 60834 photo 6
Property 60834 photo 7
Property 60834 photo 8
Property 60834 photo 9
Property 60834 photo 10
Property 60834 photo 11
Property 60834 photo 12
Property 60834 photo 13
Property 60834 photo 14
Property 60834 photo 15
Property 60834 photo 16
Property 60834 photo 17
Property 60834 photo 18
Property 60834 photo 19
Property 60834 photo 20
Property 60834 photo 21
Property 60834 photo 22
Property 60834 photo 23
Property 60834 photo 24
Property 60834 photo 25
Property 60834 photo 26
Property 60834 photo 27
Property 60834 photo 28
Property 60834 photo 29
Property 60834 photo 30
Property 60834 photo 31
Property 60834 photo 32
Property 60834 photo 33
Property 60834 photo 34

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 2024
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: інший
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 250 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Опис

Продається Дуплекс площею 158 кв.м в Салоніках. Дуплекс розташований на 2 рівнях. Шостий поверх складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, 2 душевих кімнат. Loft складається з однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. Duplex має кутове розташування. У об'єкта передбачені камін, опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування, гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори, на місто, на ліс.

Продаж
135 000 € 2700 €/m²
  • Код об'єкта 63135
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
660 000 € 2869 €/m²
  • Код об'єкта 63138
  • Площа 230 m²
  • Відстань до моря 2700 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 63439
  • Площа 138 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
420 000 € 3442 €/m²
  • Код об'єкта 63515
  • Площа 122 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
179 000 € 2632 €/m²
  • Код об'єкта 64171
  • Площа 68 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
350 000 € 3571 €/m²
  • Код об'єкта 64652
  • Площа 98 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
465 000 € 4266 €/m²
  • Код об'єкта 64954
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
107 000 € 1163 €/m²
  • Код об'єкта 64982
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
510 000 € 4513 €/m²
  • Код об'єкта 65071
  • Площа 113 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
420 000 € 4158 €/m²
  • Код об'єкта 65387
  • Площа 101 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку