Property 61347 photo 1
Property 61347 photo 2
Property 61347 photo 3
Property 61347 photo 4
Property 61347 photo 5
Property 61347 photo 6
Property 61347 photo 7
Property 61347 photo 8
Property 61347 photo 9
Property 61347 photo 10
Property 61347 photo 11
Property 61347 photo 12
Property 61347 photo 13
Property 61347 photo 14
Property 61347 photo 15
Property 61347 photo 16

Деталі

  • Рік будівництва: 1975
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 32 km

Послуги

  • Ліфт
  • Playroom

Опис

Продається Kвартира площею 93 кв.м в АфінахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
340 000 € 3333 €/m²
  • Код об'єкта 65001
  • Площа 102 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
400 000 € 3278 €/m²
  • Код об'єкта 65026
  • Площа 122 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
395 000 € 4438 €/m²
  • Код об'єкта 65047
  • Площа 89 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
350 000 € 4268 €/m²
  • Код об'єкта 65048
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
426 000 € 3276 €/m²
  • Код об'єкта 65119
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
410 000 € 4939 €/m²
  • Код об'єкта 65222
  • Площа 83 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
431 000 € 5192 €/m²
  • Код об'єкта 65223
  • Площа 83 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
452 000 € 5445 €/m²
  • Код об'єкта 65224
  • Площа 83 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
350 000 € 4216 €/m²
  • Код об'єкта 65229
  • Площа 83 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
385 000 € 4010 €/m²
  • Код об'єкта 65230
  • Площа 96 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку