Property 61390 photo 1
Property 61390 photo 2
Property 61390 photo 3
Property 61390 photo 4
Property 61390 photo 5
Property 61390 photo 6
Property 61390 photo 7
Property 61390 photo 8
Property 61390 photo 9
Property 61390 photo 10
Property 61390 photo 11
Property 61390 photo 12
Property 61390 photo 13
Property 61390 photo 14

Деталі

  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 53 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається Kвартира площею 65 кв.м на острові КритКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. Будівля без ліфта. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на місто.

Продаж
267 000 € 257 000 € 3893 €/m²
  • Код об'єкта 42761
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
267 000 € 2495 €/m²
  • Код об'єкта 49035
  • Площа 107 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
320 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 50278
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
240 000 € 215 000 € 4134 €/m²
  • Код об'єкта 50498
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
290 000 € 2071 €/m²
  • Код об'єкта 54689
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
250 000 € 1623 €/m²
  • Код об'єкта 54693
  • Площа 154 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 56376
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
300 000 € 2542 €/m²
  • Код об'єкта 56377
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
395 000 € 5984 €/m²
  • Код об'єкта 56907
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
356 000 € 5650 €/m²
  • Код об'єкта 56909
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку